Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

O firmie

Kim jesteśmy i co robimy.

Nasza misja

"Chcemy pomóc każdemu klientowi, który się do nasz zgłosi". Służymy doradztwem, wdrażamy oprogramowanie, dostarczamy sprzęt, prowadzimy szkolenia oraz zapewniamy autoryzowany serwis.

Nasza wartość

Chcemy by naszym wyróżnikiem była wiedza, naszą ambicją jest sprzedawać nie tylko "pudełka" ale przede wszystkim rozwiązania i pomysły, które ułatwią działalność naszym klientom.

Nasze rozwiązania

Każdy klient ma indywidualne potrzeby, dlatego każde wdrożenie traktujemy indywidualnie. Również współpracujemy z partnerami wyróżniającymi się wysoką jakością i nowoczesnymi rozwiązaniami.

ZNakFRBszarySredni

baner 02 (1)

Swoją działalnośc rozpoczęliśmy w 1987 roku jako jednoosobowa firma typowo programistyczna. Pomysłowość i jakość naszych rozwiązań pozwoliła nam przetrwać i rozwijać się. Na początku lat dziewiedziesiątych rozszerzyliśmy naszą działalność usługową o handel komputerami ,a potem również urządzeniami fiskalnymi oraz oprogramowaniem. Śmiało możemy stwierdzić, że to my w dużym stopniu skomputeryzowaliśmy Podhale. W ostatnich latach do naszej oferty dołączyły także szkolenia oraz usługi programistyczne poszerzające funkcjonalność wdrażanych systemów.

Siedzibą naszej firmy jest w Nowy Targ, dodatkowo mamy filię w Rabce Zdrój oraz Zakopanem. Obsługujemy klientów w wielu miejscowościach Podhala (Krościenko, Szczawnica, Niedzica, Czorsztyn, Czarny Dunajec, Biały Dunajec, Mszana Dolna, Limanowa, Tymbark, Raba Wyżna, Spytkowice, Jabłonka, Kościelisko, Chochołów, Poronin, Jordanów, Maków Podhalański, Sucha Beskidzka) jak również klientów z małopolski i całego kraju. Naszymi klientami jest też wiele wielooddziałowych firm ogólnopolskich. 

Kompleksowo obsługujemy naszych klientów: służymy doradztwem, wdrażamy oprogramowanie, dostarczamy sprzęt, prowadzimy szkolenia oraz zapewniamy autoryzowany serwis.
Naszą ofertę opieramy na współpracy z partnerami wyrózniającymi się wysoką jakością i nowoczesnością rozwiązań takimi jak: Comarch S.A.,Enova,Insert, Novitus,Posnet,Insoft,Softech i inni. 
 
Naszą marką jest nazwisko

Funkcjonujemy jako firma rodzinna, naszą marką jest nazwisko - firmując nim naszą działalność dajemy dowód na to jak priorytetowa dla nas jest uczciwość oraz rzetelność.

Ta jakość przez lata pozwoliła nam pozyskać i utrzymać wielu klientów:od małych jednoosobowych firm po przedsiębiorstwa zatrudniające kilkaset osób. Są to przedsiębiorstwa handlowe, przemysłowe i produkcyjne, jednostki administracji państwowej, szkoły, apteki, przychodnie ( gabinety ) lekarskie.

nie sprzedajemy pudełek - sprzedajemy rozwiązania

Ta niepowtarzalna okazja funkcjonowania ponad ćwierć wieku w branży IT pozwoliła nam zdobyć kompetencje oraz nauczyć sie biznesu. Chemy by  naszym wyróżnikiem była  wiedza, naszą ambicją jest sprzedawać nie tylko "pudełka" ale przede wszystkim rozwiązania i pomysły, które ułatwią działalność naszym klientom.

Satysfakcję i radość przynoszą nam zadowoleni klienci. Dlatego cały czas prowadzimy analizę rynku i wybieramy dla naszych Klientów najlepsze, spośród aktualnie oferowanych rozwiązań. 

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do współpracy.

Zdalny serwis

Masz problem? Nie musimy do Ciebie przyjeżdżać! Sprawę możemy załatwić zdalnie, tak będzie szybciej i taniej.

Zadzwoń 18 26-48-449 lub 18 266-69-61 i poproś o pomoc.

Bezpieczne Dane

  • bazy danych
  • dokumenty
  • fotografie

Wypróbuj za darmo!

Więcej niż standard

Potrzebujesz rozwiązania specjalnie dla Ciebie

  • Funkcjonalności
  • Wydruków
  • Analiz
  • ...

Dowiedz się więcej